Kommunestyret

 Oversikt over medlemmer i kommunestyret 2015 - 2019.

Kommunestyret 2015 - 2019
Navn: Parti: E-post:
Frode Fjeldsbø - ordfører Ap frode.fjeldsbo@politiker.gjesdal.no
Tom Kalsås Ap tom.kalsas@politiker.gjesdal.no
Astrid Reiestad Førli Ap astrid.reiestadforli@politiker.gjesdal.no
Eva Espeli Pettersen Ap eva.pettersen@politiker.gjesdal.no
Jan Ove Hanasand Ap jan.ove.hanasand@politiker.gjesdal.no
Anne Elisabeth B. Rørnes Ap anne.e.rornes@politiker.gjesdal.no
Kåre Idland Ap kare.idland@politiker.gjesdal.no
Turid L. Skjæveland Ap turid.larsen@politiker.gjesdal.no
Knut Fjeldheim Ap knut.fjeldheim@politiker.gjesdal.no
Geir Ringås Ap geir.ringas@politiker.gjesdal.no
Henry A. Tendenes H henry.tendenes@politiker.gjesdal.no
Frank Oftedal H frank.oftedal@politiker.gjesdal.no
Liv Todnem H liv.todnem@politiker.gjesdal.no
Bjørn Reidar K. Schaal H bjorn.schaal@politiker.gjesdal.no
Torbjørn Fjermestad Sp torbjorn.fjermestad@politiker.gjesdal.no
Margunn Nedrebø Sp margunn.nedrebo@politiker.gjesdal.no
Vidar Nedrebø Sp vidar.nedrebo@politiker.gjesdal.no
Andreas Endre Eidsaa jr. Krf andreas.eidsaa@politiker.gjesdal.no
Unn Birkeland Krf unn.birkeland@politiker.gjesdal.no
Per Børge Steinskog Krf per.borge.steinskog@politiker.gjesdal.no
Kåre Gilje jr. Krf kare.gilje@politiker.gjesdal.no
Kristin Gilje Tune Krf kristin.gilje.tune@politiker.gjesdal.no
Toralf Hetland Krf toralf.hetland@politiker.gjesdal.no
Espen Aaserud Karlsen Frp espen.aaserud.karlsen@politiker.gjesdal.no
Hayley Anita Henriksen Frp hayley.anita.henriksen@politiker.gjesdal.no
Glenn Bjarne W. Dirdal Frp glenn.b.w.dirdal@politiker.gjesdal.no
Live Cathrine Goa Frp live.cathrine.goa@politiker.gjesdal.no
Kontaktinformasjon for varamedlemmer (.PDF, 254 kB)

 

 

Kommunestyret på tur i mai 2016.jpg - Klikk for stort bildeKommunestyret på tur i mai 2016.jpg

Fant du det du lette etter?
 
  • TelefonBilde 51 61 42 00
  • PostboksBilde Rettedalen 1, 4330 Ålgård
  • Besøksadr: Rettedalen 1
  • Komm.nr. 1122
  • Org.nr. 964978573